Zondag 12 september: inzegeningsdienst van Heleen Ransijn als predikant

Preek tijdens inzegeningsdienst

Op zondag 12 september is de inzegeningsdienst geweest van Heleen Ransijn als predikant van onze gemeente. In een volle kerk werd Heleen in het predikantenkorps van de VPKB opgenomen, waarbij Synodevoorzitter ds Steven Fuite voorging. Vervolgens werd zij bevestigd als predikant van de WTS-gemeente door districtsvoorzitter ds Ernst Veen. Na de dienst was er een gezellige receptie, die we gelukkig Corona-proof buiten konden houden.

Voorbeden tijdens inzegeningsdienst

2 gedachten over “Zondag 12 september: inzegeningsdienst van Heleen Ransijn als predikant”

 1. Hallo Heleen!

  Via de nieuwsbrief van de Johannescentrumgemeente vernam ik, dat je bevestigd bent als predikant in Vilvoorde! Dus de website opgezocht en nu kan ik reageren. Van harte proficiat, wát een, je bent gekomen op de voor jou bestemde plaats.

  Alle goeds, een heel hartelijke groet,
  Anja van Bunnik
  Amersfoort

  Beantwoorden

Plaats een reactie