Pinksteren, 23 mei: helaas geen openluchtviering mogelijk

Eerder hadden wij als Kerkenraad toch stilletjes gehoopt dat we met Pinksteren een viering in de openlucht zouden kunnen houden. We waren zelfs in maart al in overleg met de stad Vilvoorde hierover. Op 7 mei zijn er echter speciale nieuwe Corona-richtlijnen gepubliceerd voor erediensten in de openlucht. Volgens deze richtlijnen kan een openluchtviering alleen gehouden worden op privé-terrein, dat afgescheiden is van de openbare weg. Het terrein rond onze kerk is allemaal openbaar terrein. Tot onze grote spijt zal het hierdoor niet mogelijk zijn om met Pinksteren in de openlucht samen te komen.

Op het moment van schrijven zijn er weliswaar versoepelingen in de maatregelen aangekondigd door het Overlegcomité, maar is nog niet bekend wat er in de nabije toekomst mogelijk wordt voor de kerken. We blijven op betere tijden hopen en we houden jullie op de hoogte!

Plaats een reactie